Kalendář

Zobrazeny události od 28.09.2019 / Zobrazit vše

Bělá pod Bezdězem

Babylon Cup Liberec U-14
Pohár ČEZ podzim
Pohár ČEZ podzim
Pohár ČEZ 2019
Evropský pohár U-17
Lázeňský pohár
Velká cena Karlových Varů

Neckar-Schönbuch Cup 2019

mladší žáci a mladší žačky-začátek 09.30 hod., minižáci-začátek 10.30 hod., minižačky-začátek 11.00 hod.,  přihlášky do 30.10.2019  Číst více

Teplický minikordík
Čepel města Teplice
Neckar-Schönbuch Cup 2019
Evropský pohár U-17
Lausitzer Degen

mladší žáci a mladší žačky-začátek 09.30 hod., minižáci a minižačky-začátek 11.30 hod.,  přihlášky do 07.11.2019  Číst více

Bärliner Schwert

minižáci a minižačky - začátek v 10.00 hod., mladší žáci a mladší žačky - začátek v 11.00 hod.,  přihlášky do 05.11.2019  Číst více

Zlatý kord města Písku
Ed. Krapp Gedächtnis-Turnier
Evropský pohár U-17
Zlatý kord města Písku
Ed. Krapp Gedächtnis-Turnier
Wobagcup

všechny kategorie začátek v 09.30 hod.,  přihlášky do 05.11.19  Číst více

Stadtwerke-Pokal

všechny kategorie začátek ve 12.00 hod.,  přihlášky do 12.11.2019  Číst více

3.Rastatter Jagendturnier um den Volksbank-Cup 2019

mladší žáci a mladší žačky - začátek v 09.00 hod., žáci a žačky - začátek v 12.30 hod., minižáci a minižačky - začátek v 14.30 hod.,  přihlášky do 14.11.2019  Číst více

24. Int. Wittenauer Fuchs
Cena USK

Žáci - začátek 09.00 hod, žačky - začátek 14.00 hod.  Číst více

2019 Internationales Turnier
Cena USK

Kadeti - začátek 09.00 hod., kadetky - začátek 13.00 hod.  Číst více

Velká cena Dukly Olomouc
19.Braunschweiger Jugend-Degen-Turnier
7.Nürnberger Rauschgoldengel 2019

Ditzinger Young Masters

žáci a žačky - začátek 09.00 hod., minižáci a minižačky - začátek 11.30 hod., mladší žáci a mladší žáci + kadeti a kadetky - začátek 13.30 hod., přihlášky do 24.11.2019  Číst více

7.Nürnberger Rauschgoldengel 2019
Velká cena Dukly Olomouc
19.Braunschweiger Jugend-Degen-Turnier

kadeti a kadetky - začátek 10.15 hod., mladší žáci a mladší žačky - začátek 11.15 hod.,  přihlášky do 25.11.2019  Číst více

Evropský pohár U-17
Evropský pohár U-17
Prosinec Cup USK

minižáci - začátek v 09.00 hod., minižačky  - začátek v 14.00 hod.  Číst více

Prosinec Cup USK
1.IBF Challenge 2019

žáci a žačky - začátek 09.00hod., kadeti a kadetky - začátek 10.30 hod., minižáci a minižačky - začátek 12.00 hod., mladší žáci a mladší žačky - začátek 14.00 hod.,...  Číst více

Memoriál Vratislava a Františka Jandy
Čertovský turnaj

oddílový turnaj  Číst více


Evropský pohár U-17
Evropský pohár U-17
Jizerský kord 2020

mladší žáci - začátek v 09.00 hod., mladší žačky - začátek v 13.00 hod.  Číst více

Jizerský kord 2020
Cena Letňan 2020

kadeti - začátek 09.00 hod., seniorky s juniorkami - začátek 13.00 hod.  Číst více

Cena Letňan 2020

Evropský pohár U-17
Únor Cup USK
Evropský pohár U-17
Únor Cup USK

minižáci - začátek 09.00 hod., minižačky - začátek 13.00 hod.  Číst více

Memoriál Jindřicha Valhy
Memoriál Karla Saligera
Velká cena Dukly Olomouc 2020
Velká cena Dukly Olomouc 2020

Challenge Wratislavia 2020

žačky - začátek 09.00 hod., mladší žačky - začátek 11.00 hod., minižačky - začátek 13.00 hod.  Číst více

Challenge Wratislavia 2020

žáci - začátek 09.00 hod., mladší žáci - začátek 11.00 hod., minižáci - začátek 13.00 hod.  Číst více