První říjnovou sobotu zažila čtveřice našich elévů křest ohněm v Bělé pod Bezdězem. kde se konal turnaj mladších žáků v kordu. První klání vybojovali Dominik Salák (2000), Jakub Jindra (2002), Jan Jirásek (2002) a Luboš Havrda (2003).
Všichni naši žáčci podávali statečné výkony, Dominik s Honzou dokonce postoupili ze základní skupiny. Honza poté zabojoval a přešel i přes první eliminaci. Celé čtveřici gratulujeme k předvedeným výkonům a děkujeme za příkladnou reprezentaci oddílu.
01.10.11 Bělá pod Bezdězem, kord mladších žáků :
Jan JIRÁSEK - 13.místo / 28 účastníků (CZ, SVK)
základní skupina : 3 vítězství/6 soubojů (5:0, 5:2, 4:5, 5:4, 3:5, 1:5)
Skupina č. 2 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
STEHLIK Vojtech | Litomerice | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | -20 | 6 | |||
FINTA Dominik | K.Vary | V1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1/6 | -19 | 6 | |||
KAPEK Matej | Usk | V | V | V | V | 1 | 1 | 4/6 | 5 | 22 | |||
KOVAL Tomáš | Litomerice | V | V | 2 | 4 | 3 | 2 | 2/6 | -2 | 21 | |||
JIRASEK Jan | Plzen | V | V | 4 | V | 3 | 1 | 3/6 | 2 | 23 | |||
WUTSCHA Pavel | Teplice | V | V | V | V4 | V | V | 6/6 | 16 | 29 | |||
JURKA Jakub | Dukla Ol. | V | V | V | V | V | 3 | 5/6 | 18 | 28 |
E-32 : 15 : 12 (HORVÁT-Teplice)
E-16 : 2 : 15 (WUTSCHA-Teplice)
Dominik SALÁK - 22.místo / 28 účastníků (CZ, SVK)
základní skupina : 1 vítězství/6 soubojů (5:1, 1:5, 4:5, 1:5, 3:5, 0:5)
Skupina č. 3 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NOVOTNY Jakub | Dukla Pha | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0/6 | -26 | 4 | |||
MARHOLD Roman | Teplice | V | 3 | V | V | 4 | 3 | 3/6 | 4 | 25 | |||
STEHLIK Jan | Litomerice | V | V | V | V | V | V3 | 6/6 | 16 | 28 | |||
GERSI Tomas | Uk Bratislava | V | 3 | 3 | V | V | 2 | 3/6 | 6 | 23 | |||
SALAK Dominik | Plzen | V | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | -12 | 14 | |||
IVANCO Robin | Usti | V | V | 0 | 1 | V | 4 | 3/6 | -2 | 20 | |||
OSICKA Adam | Dukla Ol. | V | V | 1 | V | V | V | 5/6 | 14 | 26 |
E-32 : 10 : 15 (IVANČO-Ústí nad Labem)
Jakub JINDRA - 23.místo / 28 účastníků (CZ, SVK)
základní skupina : 1 vítězství/6 soubojů (2:4, 5:4, 0:3, 1:5, 3:5, 1:5)
Skupina č. 4 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KUNCL Matyáš | Teplice | 0 | V4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1/6 | -16 | 11 | |||
JEDLICKA Matej | Dukla Ol. | V | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 | 1/6 | -3 | 18 | |||
JINDRA Jakub | Plzen | 2 | V | 0 | 1 | 3 | 1 | 1/6 | -14 | 12 | |||
FILIP Jan | Teplice | V | V1 | V3 | 1 | V | 1 | 4/6 | 5 | 16 | |||
VOLAK Samuel | Dukla Ol. | V | V | V | V3 | 3 | 1 | 4/6 | 5 | 22 | |||
IVANCO Mikulas | Usti | V | V | V | 2 | V | 1 | 4/6 | 0 | 23 | |||
OPLT Matej | Litomerice | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 23 | 30 |
Luboš HAVRDA - 26.místo / 28 účastníků (CZ, SVK)
základní skupina : 0 vítězství/6 soubojů (0:5, 2:5, 4:5, 1:5, 3:5, 3:5)
Skupina č. 1 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
STRNAD Ondrej | Litomerice | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 26 | 30 | |||
PAVLIK Matias | Sc Praha | 0 | V | V | V | V | V | 5/6 | 7 | 25 | |||
MARCIK Jan | Uh.Hradis. | 3 | 3 | 3 | V | V | V | 3/6 | 0 | 24 | |||
PELIKUS Kryštof | Litomerice | 1 | 0 | V | 4 | V | V | 3/6 | -3 | 20 | |||
HORVAT Tomas | Teplice | 0 | 4 | 4 | V | V | 3 | 2/6 | -6 | 21 | |||
HAVRDA Lubos | Plzen | 0 | 2 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0/6 | -17 | 13 | |||
JURKA Jaroslav | Dukla Ol. | 0 | 4 | 4 | 1 | V | V | 2/6 | -7 | 19 |
Celkové pořadí
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | JURKA | Jakub | CZ | DUKLA OL. |
2 | OPLT | Matej | CZ | LITOMERICE |
3 | OSICKA | Adam | CZ | DUKLA OL. |
3 | STRNAD | Ondrej | CZ | LITOMERICE |
5 | WUTSCHA | Pavel | CZ | TEPLICE |
6 | STEHLIK | Jan | CZ | LITOMERICE |
7 | PAVLIK | Matias | CZ | SC PRAHA |
8 | KAPEK | Matej | CZ | USK |
9 | VOLAK | Samuel | CZ | DUKLA OL. |
10 | FILIP | Jan | CZ | TEPLICE |
11 | IVANCO | Mikulas | CZ | USTI |
12 | GERSI | Tomas | SVK | UK BRATISLAVA |
13 | JIRASEK | Jan | CZ | PLZEN |
14 | IVANCO | Robin | CZ | USTI |
15 | KOVAL | Tomáš | CZ | LITOMERICE |
16 | JURKA | Jaroslav | CZ | DUKLA OL. |
17 | MARHOLD | Roman | CZ | TEPLICE |
18 | MARCIK | Jan | CZ | UH.HRADIS. |
19 | PELIKUS | Kryštof | CZ | LITOMERICE |
20 | HORVAT | Tomas | CZ | TEPLICE |
21 | JEDLICKA | Matej | CZ | DUKLA OL. |
22 | SALAK | Dominik | CZ | PLZEN |
23 | JINDRA | Jakub | CZ | PLZEN |
24 | KUNCL | Matyáš | CZ | TEPLICE |
25 | FINTA | Dominik | CZ | K.VARY |
26 | HAVRDA | Lubos | CZ | PLZEN |
27 | STEHLIK | Vojtech | CZ | LITOMERICE |
28 | NOVOTNY | Jakub | CZ | DUKLA PHA |
Kompletní výsledky a další fotky na http://www.okpb.cz/www_serm/
Další fotky na https://picasaweb.google.com/115490853889908022213/PodbezdezskyKord2011MladsiZaci#