Den po kadetech v neděli 20.03.11 nás v Letňanech na sloučeném juniorskokadetském kordovém turnaji zastupovaly kadetka Nikola JÍLKOVÁ (1995) a juniorka Tereza ŽENÍŠKOVÁ (1993).
Obě děvčata jakoby výsledkově zkopírovala předešlý turnaj chlapců. Rovněž nejprve postoupila z postupových skupin, aby nakonec Nikola obsadila celkově pěkné 5.místo. Gratulujeme.
20.3.11 Praha, kord juniorek+kadetek:
Nikola JÍLKOVÁ - 5.místo / 27 účastníků (CZ)
1.základní skupina : 6 vítězství/6 soubojů (5:3, 5:2, 5:2, 3:2, 5:2, 5:1)
Skupina č. 3 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KANSKA Zuzana | Sc Praha | V | 4 | 3 | 3 | 2 | V | 2/6 | -2 | 22 | |||
ŠÁMALOVÁ Anna | D.Praha | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 2 | 0/6 | -16 | 13 | |||
MATEJKOVA Eva | Fc Karlin | V | V | 1 | 2 | V | V | 4/6 | 0 | 23 | |||
NEVOSADOVA Alzbeta | Sc Praha | V | V4 | V | 2 | V | V4 | 5/6 | 11 | 25 | |||
JILKOVA Nikola | Plzen | V | V | V | V3 | V | V | 6/6 | 16 | 28 | |||
SZABO Nikola | Usk | V | V | 4 | 2 | 2 | 3 | 2/6 | -4 | 21 | |||
OSICKOVA Marie | D.Olomouc | 2 | V | 4 | 2 | 1 | V | 2/6 | -5 | 19 |
2.základní skupina : 6 vítězství/6 soubojů (4:1, 5:2, 5:1, 3:1, 5:4, 5:0)
Skupina č. 1 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VYHNANKOVA Sarka | Fc Karlin | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0/6 | -21 | 7 | |||
BRZOBOHATA Eliska | Liberec | V | 4 | 3 | V | 1 | 1 | 2/6 | -6 | 19 | |||
SVORCOVA Lucie | D.Praha | V | V | 1 | 4 | V | 2 | 3/6 | 0 | 22 | |||
KRAICZY Nicolle | Fc Karlin | V | V | V | 4 | V | 1 | 4/6 | 9 | 25 | |||
KANSKA Zuzana | Sc Praha | V | 4 | V | V | 3 | 4 | 3/6 | 0 | 26 | |||
AMLEROVA Zuzana | Teplice | V | V | 3 | 1 | V | 0 | 3/6 | 0 | 19 | |||
JILKOVA Nikola | Plzen | V3 | V4 | V | V | V | V | 6/6 | 18 | 27 |
E-32 : přímý postup
E-16 : 15 : 12 (SZABÓ- USK Praha)
E-8 : 8 : 14 (HOFMANOVÁ- USK Praha)
oprava g E-8: 15 : 10 (BENEŠOVÁ - Karlovy Vary)
čtvrtfinále : 14 : 15 (KANSKÁ- Sc Praha)
20.3.11 Praha, kord juniorek+kadetek:
Tereza ŽENÍŠKOVÁ - 22.místo / 27 účastníků (CZ)
1.základní skupina : 2 vítězství/6 soubojů (4:5, 2:5, 5:3, 3:5, 1:5, 5:3)
Skupina č. 2 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SUCHA Pavlina | Fc Karlin | V | 2 | V | V | V | V | 5/6 | 5 | 27 | |||
ZENISKOVA Tereza | Plzen | 4 | 2 | V | 3 | 1 | V | 2/6 | -6 | 20 | |||
SYSLOVA Adela | Sc Praha | V | V | V | V | V | 4 | 5/6 | 11 | 29 | |||
VYHNANKOVA Eliska | Fc Karlin | 3 | 3 | 3 | V | 1 | 1 | 1/6 | -9 | 16 | |||
AMLEROVA Zuzana | Teplice | 4 | V | 3 | 3 | V | 4 | 2/6 | -3 | 24 | |||
PÍCHALOVÁ Vendula | D.Olomouc | 2 | V | 3 | V2 | 4 | 4 | 2/6 | -2 | 20 | |||
LENCOVA Alice | D.Praha | 4 | 3 | V | V | V | V | 4/6 | 4 | 27 |
2.základní skupina : 2 vítězství/6 soubojů (4:1, 1:5, 5:2, 2:5, 4:5, 2:5)
Skupina č. 4 | V/Z | Index | ZD | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠÁMALOVÁ Anna | D.Praha | 1 | 4 | 0 | V | 2 | 1 | 1/6 | -15 | 13 | |||
ZENISKOVA Tereza | Plzen | V4 | 1 | V | 2 | 4 | 2 | 2/6 | -5 | 18 | |||
SZABO Nikola | Usk | V | V | 4 | V | 4 | 1 | 3/6 | 1 | 24 | |||
BOHACOVA Michaela | D.Olomouc | V | 2 | V | V | V | 3 | 4/6 | 7 | 25 | |||
HOLENDOVA Klara | Riegel | 4 | V | 3 | 3 | V | 1 | 2/6 | -3 | 21 | |||
SUCHA Pavlina | Fc Karlin | V | V | V | 1 | 2 | 3 | 3/6 | -4 | 21 | |||
NEVOSADOVA Alzbeta | Sc Praha | V | V | V | V | V | V | 6/6 | 19 | 30 |
E-32 : 11 : 15 (PÍCHALOVÁ- Dukla Olomouc)
oprava e E-16: 7 : 15 (GLOZLOVÁ - Sc Praha)
Celkové pořadí
Poř. | Příjmení | Jméno | Národ | Klub |
---|---|---|---|---|
1 | HOFMANOVA | Michaela | USK | |
2 | KADER AGHOVÁ | Magdale | FC KARLIN | |
3 | KANSKA | Zuzana | SC PRAHA | |
3 | SUCHA | Pavlina | FC KARLIN | |
5 | JILKOVA | Nikola | PLZEN | |
6 | KRAICZY | Nicolle | FC KARLIN | |
7 | DANIELOVA | Kristyna | USK | |
8 | PÍCHALOVÁ | Vendula | D.OLOMOUC | |
9 | LENCOVA | Alice | D.PRAHA | |
10 | GLOZLOVA | Katerina | SC PRAHA | |
11 | SZABO | Nikola | USK | |
12 | BENESOVA | Eva | K.VARY | |
13 | NEVOSADOVA | Alzbeta | SC PRAHA | |
14 | MATEJKOVA | Eva | FC KARLIN | |
15 | OSICKOVA | Marie | D.OLOMOUC | |
16 | BRZOBOHATA | Eliska | LIBEREC | |
17 | SYSLOVA | Adela | SC PRAHA | |
18 | SVORCOVA | Lucie | D.PRAHA | |
19 | BOHACOVA | Michaela | D.OLOMOUC | |
20 | HOLENDOVA | Klara | RIEGEL | |
21 | AMLEROVA | Zuzana | TEPLICE | |
22 | ZENISKOVA | Tereza | PLZEN | |
23 | HORYNOVA | Katerina | SC PRAHA | |
24 | ŠÁMALOVÁ | Anna | D.PRAHA | |
25 | VYHNANKOVA | Sarka | FC KARLIN | |
26 | HAVLICKOVA | Tereza | LIBEREC | |
27 | VYHNANKOVA | Eliska | FC KARLIN |