Na konci měsíce března přivezl z polské Wroclavi svěřenec trenéra Miňa žák Petr BRADÁČ (1996) skvělé 5.místo, když v těžké konkurenci 163 kordistů ze 14 zemí byl v nejstarší kategorii vyřazen až ve čtvrtfinále pozdějším vítězem Martinem Rubešem z Karlových Varů. Výborný výsledek mladých českých kordistů doplnil 3.místem Peter Varga z SC Praha.
25.03.11 Wroclaw (POL), kord žáků :
Petr BRADÁČ - 5.místo / 163 účastníků
(ARM, BLR, CZ, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, LTU, POL, RUS, SVK, SWE, UKR)
základní skupina : 4 vítězství/5 soubojů (4:5, 5:3, 5:2, 5:1, 5:0)
Grupa nr 12 9:00 Plansza 12 | ||||||||||||
V/M | ind. | HS | miejsce | |||||||||
CIPAR Jan
|
BSK MARTINENGO | SVK | V | 1 | V | V | V | 4/5 | 6 | 21 | 2 | |
ALBIŃSKI Tadeusz
|
ISR-S CULANI WARSZAWA | POL | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | -23 | 2 | 6 | |
SMOLEŃ Tomasz
|
T.S. GÓRNIK RADLIN | POL | V | V | 2 | V | 3 | 3/5 | 6 | 20 | 3 | |
BUGAYOV Oleksiy
|
SPARTAK YUNYY MUSHKETER | UKR | 2 | V | V | 4 | 2 | 2/5 | 1 | 18 | 4 | |
DEMIDOW Mikołaj
|
PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | POL | 3 | V | 2 | V | 1 | 2/5 | -3 | 16 | 5 | |
BRADAC Petr
|
TJ LOKOMOTIVA PLZEN | CZE | 4 | V | V | V | V | 4/5 | 13 | 24 | 1 |
Eliminace 128 : 15 : 9 WYKA Tomasz (POL - MUSZKIETER GLIWICE)
Eliminace 64 : 15 : 9 PFANDER Linus (GER - TSG REUTLINGEN)
Eliminace 32 : 15 : 8 NILSSON Erik (SWE - UPSALA FAKTNING)
Eliminace 16 : 15 : 13 D'AMICO Kristian (CZE - SC PRAHA)
Čtvrtfinále : 12 : 15 RUBES Martin (CZE - LOKOMOTIVA KARLOVY VARY)
Celkové pořadí
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub | Kraj | Data urodz | Licencja PZS | |||
|
1
|
|
RUBES Martin
|
LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
|
CZE
|
1996
|
|
|
|
2
|
|
NICHOLS Harrison
|
ENGLAND FENCING
|
GBR
|
1996
|
|
|
|
3
|
|
SZLAMA Patryk
|
PIAST GLIWICE
|
POL
|
1996-03-18
|
96031800
|
|
|
3
|
|
VARGA Peter
|
SC PRAHA
|
CZE
|
1996
|
|
|
|
5
|
|
BARYSEVICH Javgen
|
MGGUOR
|
BLR
|
1996
|
|
|
|
5
|
|
BRADAC Petr
|
TJ LOKOMOTIVA PLZEN
|
CZE
|
1996
|
|
|
|
7
|
|
LIMARDO Gascon
|
VENEZUELA
|
VEN
|
1996
|
|
|
|
8
|
|
UJJ Zoltan
|
TOREKVES
|
HUN
|
1997
|
|
|
|
9
|
|
ARAZYAN Armen
|
ARMENIA
|
ARM
|
1996
|
|
|
|
10
|
|
MIKAYELYAN Mikayel
|
FENCING FEDERATION OF ARMENIA
|
ARM
|
1996
|
|
|
|
11
|
|
D'AMICO Kristian
|
SC PRAHA
|
CZE
|
1997
|
|
|
|
12
|
|
BOROŃ Paweł
|
UKS START OPOLE
|
POL
|
1997-03-03
|
97030300
|
|
|
13
|
|
BIELEC Maciej
|
KS SZPADA WROCŁAW
|
POL
|
1997-09-17
|
97091700
|
|
|
14
|
|
ZELENSKYY Yevgen
|
KIEV
|
UKR
|
1996
|
|
|
|
15
|
|
MARCOL Daniel
|
T.S. GÓRNIK RADLIN
|
POL
|
1997-03-06
|
97030601
|
|
|
16
|
|
KAPAŁA Piotr
|
MUSZKIETER GLIWICE
|
POL
|
1997-01-06
|
97010600
|
|
|
17
|
|
MAĆKOWIAK Kacper
|
MKS KUSY SZCZECIN
|
POL
|
1996-03-24
|
96032400
|
|
|
18
|
|
BOLTON Matthew
|
ENGLAND FENCING
|
GBR
|
1996
|
|
|
|
18
|
|
NILSSON Erik
|
UPSALA FAKTNING
|
SWE
|
1996
|
|
|
|
20
|
|
HORNBY Edgar
|
ENGLAND FENCING
|
GBR
|
1996
|
|
|
|
21
|
|
KŁUSEK Damian
|
KOLEJARZ WROCŁAW
|
POL
|
1996-08-10
|
96081000
|
|
|
22
|
|
PECK Harry
|
ENGLAND FENCING
|
GBR
|
1996
|
|
|
|
23
|
|
MELNYK Taras
|
KIEV
|
UKR
|
1996
|
|
|
|
24
|
|
MITRAFANAU Anton
|
GRODNO
|
BLR
|
1997
|
|
|
|
25
|
|
SILHAN Jindrich
|
TJ LOKOMOTIVA LIBEREC
|
CZE
|
1996
|
|
|
|
26
|
|
WORMAN Craig
|
ENGLAND FENCING
|
GBR
|
1996
|
|
|
|
27
|
|
FLAISIG Martin
|
LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
|
CZE
|
1996
|
|
|
|
28
|
|
DUBOUSKI Pavel
|
GRODNO
|
BLR
|
1997
|
|
|
|
29
|
|
ARIAS OLSSON Felix
|
UPSALA FAKTNING
|
SWE
|
1996
|
|
|
|
30
|
|
KOSMOL Tomasz
|
PIAST GLIWICE
|
POL
|
1997-04-21
|
97042100
|
|
|
31
|
|
NIKIEL Michał
|
MUSZKIETER GLIWICE
|
POL
|
1997-10-03
|
97100300
|
|
|
32
|
|
GLEZMAN Jakub
|
AZS BYDGOSZCZ
|
POL
|
1997-07-16
|
97071600
|
Veškeré výsledky, další fotky, videa, atd. na adrese http://www.challengewratislavia.pl/